Zostań Partnerem

„Rób dobro razem z nami i dzięki temu twórzmy lepszy świat wokół nas.” Waldek Ruszel

Głównym zadaniem Instytutu jest działalność społeczna. Zgodnie z naszą Ideą tworzymy możliwości działań CSR dla każdej, nawet małej firmy, aby mogła działać społecznie, jednocześnie mnożąc efekty dzięki współpracy razem z Instytutem. Działając społecznie razem z nami Wasza Firma zdobywa przy okazji duże bonusy za swoją dobroczynność. Dlatego każda kwota wsparcia jest sumowana i kumuluje się na Twoim „koncie” CSR Instytutu, czyli nie jest ważne jak duże kwoty przekazujesz, tylko czy przekazujesz.

Korzyści dla Twojej Firmy ze wsparcia Instytutu są następujące.
Niezależenie od wysokości przekazanej kwoty jako Darczyńca jesteś Inwestorem Społecznym, czyli Twoje wsparcie przyczynia się do rozwoju społeczeństwa, wzrostu świadomości oraz edukacji w szerokim spektrum życia każdego kto zechce skorzystać z naszych działań.

ZASADY PROGRAMY PARTNERSKIEGO

Głównym zadaniem Instytutu jest działalność społeczna oraz edukacyjna w ramach Instytutu Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju oraz Instytutu Społecznego. 
Zgodnie z naszą zasadą równości tworzymy możliwość dla każdej, nawet małej firmy, aby mogła działać z nami społecznie, mnożąc dobro dzięki współpracy razem z Instytutem.
Działając społecznie razem z nami Wasza Firma zdobywa przy okazji różne bonusy za swoją dobroczynność. Sprawiedliwość naszego Programu Partnerskiego polega na tym, że każda kwota wsparcia jest sumowana i kumuluje się na „koncie” CSR Firmy, czyli nie jest ważne jak duże kwoty przekazujesz, tylko czy przekazujesz 😉 Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet mała Firma wspierając nas systematycznie małymi kwotami może zyskać tak samo jak duża, która wpłaci jednorazowo więcej. 

Rób Dobro Razem z Nami i dzięki temu twórzmy lepszy świat wokół nas.

  1. Wszelkie kwoty przekazane jako wsparcie na Instytut sumują się i pozwalają Twojej Firmie osiągać większe korzyści ze wspierania rozwoju i działalności Instytutu. Oznacza to, że po  sumarycznym przekroczeniu kolejnych progów kwotowych otrzymujesz kolejny poziom Partnerski oraz korzyści z tego tytułu. 
  2. Korzystając z usług oferowanych przez Instytut również zyskujesz punkty (CSR Points) co przekłada się na Twój poziom w Programie Partnerskim
  3. Korzyści dla Twojej Firmy ze wsparcia Instytutu są następujące.
    Niezależenie od wysokości przekazanej kwoty jako Darczyńca jesteś Inwestorem Społecznym, czyli Twoje wsparcie przyczynia się do rozwoju
    społeczeństwa, wzrostu świadomości oraz edukacji w szerokim spektrum życia
    każdego kto zechce skorzystać z naszych działań.
W poniżej tabeli zostały przedstawione zostały korzyści z bycia partnerem Instytutu

Kwota wsparcia


usługi 
w pakiecie

wizytówki/ulotki

CSR POINT na kolejny poziom

Rabat na usługi 

"Cegiełka" budowniczego

Wstęp na spotkania dla Partnerów 

Logo w filmach - relacjach z Instytutu 

Podziękowania w Social Mediach

Certyfikat CSR

Wymiana CSR POINT'ów na usługi

Logo Partnera wyświetlane na monitorach w biurze

Partner

1 200

jednorazowo lub sumarycznie

120

20%

Srebrny

2 500

jednorazowo lub somarycznie

250

(+130)


25%

Złoty

4 000

jednorazowo lub sumarycznie400

(+150)

30%

Platyna

6 000

jednorazowo lub sumarycznie

600

(+200)

35%

Diament

10 000

jednorazowo lub sumarycznie

1000

(+400)

40%

ZASADY PARTNERSTWA

1. Tytuł Partnera Instytutu – Wspierając Instytut darowizną 1200 zł lub po przekroczeniu sumarycznym wszystkich przekazanych darowizn na kwotę 1200 zł Firma staje się Partnerem Instytutu i w zamian otrzymuje tytuł Partnera Instytutu oraz „Pakiet Wdzięczności” przypisany do tego tytułu.
2. Tytuł Srebrnego Partnera Instytutu – Wspierając Instytut darowizną 2500 zł lub po przekroczeniu sumarycznym wszystkich przekazanych darowizn na kwotę 2500 zł Firma staje się Srebrnym Partnerem Instytutu i w zamian otrzymuje tytuł Srebrnego Partnera Instytutu oraz „Pakiet Wdzięczności” przypisany do tego tytułu.
3. Tytuł Złotego Partnera Instytutu – Wspierając Instytut darowizną 4000 zł lub po przekroczeniu sumarycznym wszystkich przekazanych darowizn na kwotę 4000 zł Firma staje się Złotym Partnerem Instytutu i w zamian otrzymuje tytuł Złotego Partnera Instytutu oraz „Pakiet Wdzięczności” przypisany do tego tytułu.
4. Tytuł Platynowego Partnera Instytutu – Wspierając Instytut darowizną 6000 zł lub po przekroczeniu sumarycznym wszystkich przekazanych darowizn na kwotę 6000 zł Firma staje się Platynowym Partnerem Instytutu i w ramach wdzięczności otrzymuje tytuł Platynowego Partnera Instytutu oraz „Pakiet Wdzięczności” przypisany do tego tytułu. 
5. Tytuł Diamentowego Partnera Instytutu – Wspierając Instytut darowizną 10 000 zł lub po przekroczeniu sumarycznym wszystkich przekazanych darowizn na kwotę 10 000 zł Firma staje się Diamentowym Partnerem Instytutu i w ramach wdzięczności otrzymuje tytuł Diamentowego Partnera Instytutu oraz „Pakiet Wdzięczności” przypisany do tego tytułu.
6. Wizytówki i/lub ulotki Firmy dostępne w Instytucie – Każdy Partner ma swoje miejsce na ścianie networkingowej w Instytutcie. Może pozostawić wizytówki, lub oferty w wyznaczonym do tego miejscu przy wejściu do biura, w specjalnych podajnikach.
7. Dodatkowe CSR POINT’s. Program lojalnościowy Instytutu. Za wsparcie akcji i wydarzeń organizowanych przez Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju, Instytut Biznesu oraz Instytut Społeczny, przyznajemy Wspierającym (Darczyńcom) punkty. Również za zakup usług  wybranych Partnerów oraz usług z portfolio Waldemar Ruszel i Waldemar Ruszel Consulting przyznawane
są „InPoint’y”. Oznacza to, że Darczyńca może odliczyć rabat korzystając z usług, lub ze szkoleń organizowanych przez Instytut lub wybranych Partnerów wg. przelicznika 1 InP = 10 zł. Punkty sumują się razem z innymi naszymi akcjami. Kwoty CSR Point’s można przeznaczać również na cele  dobroczynne wg własnego uznania. Nasz Program CSR POINT’s pomaga Twojej Firmie w spełnianiu zadań Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie oraz realizuje misję Instytutu. Pierwsza liczba oznacza ilość CSR Point’s którą zyskuje Partner przy wpłacie jednorazowej, a liczba w nawiasie to ilość CSR Point’s o którą powiększa się konto Partnera, przy przekroczeniu danego poziomu.
8. Rabat Partnerski na usługi Instytutu i szkolenia. Każdy Partner po przekroczeniu odpowiedniego progu kwotowego i uzyskaniu tytułu otrzymuje rabat na usługi dla biznesu świadczone przez Instytut Kariery Przedsiębiorczości i Rozwoju, Instytut Biznesu oraz Instytut Społeczny, Waldemara Ruszel oraz wybranych Partnerów. Wysokość rabatu określa tabela.
9. „Cegiełka budowniczego” – honorowa tabliczka Darczyńcy w Instytucie. Darczyńcy w ramach wdzięczności otrzymują symboliczną tabliczkę w biurze (przy wejściu lub na recepcji. Przekraczając kolejne progi partnerskie rozmiar i wygląd tabliczek zmienia się adekwatnie do poziomu. Dla Pakietów „Patron Instytutu” oraz „Mecenas Instytutu” – Firma otrzymuje również dodatkowe wizualizacje wewnątrz biura i na Sali szkoleniowej).
10. Wstęp na spotkania dla Partnerów (networking). Cyklicznie (raz na kwartał) odbywa się Bankiet Dobroczynny, czyli spotkanie dla Partnerów i Gości Instytutu.
Podczas niego:
– podsumowujemy działania z poprzedniego kwartału,
– omawiana jest bieżąca działalności Instytutu,
– przedstawiane są plany na kolejne okresy.
Bankiet to doskonała okazja do poznawania się i zacieśniania relacji między Partnerami. Dla uczestników przygotowywany jest catering za który może być pobierana symboliczna opłata.
11. Logo w filmach promocyjnych, informacyjnych i relacjach z Instytutu (w dziale Partnerzy). Logo Partnera występuje w relacjach oraz filmach promujących Instytut. Jest to końcowa część filmu w dziale Partnerzy.
12. Podziękowania w mediach społecznościowych. Każdy Partner po przekroczeniu określonego progu otrzymuje w mediach społecznościowych Instytutu podziękowanie za wsparcie.
13. Certyfikat CSR Partnera. Każdy Darczyńca po przekroczeniu określonego progu otrzymuje Certyfikat Partnera, adekwatny do określonego progu.
14. 14. Możliwość wymiany CSR POINT’s na usługi. Każdy Partner za okazane wsparcie dla Instytutu (darowiznę finansową, produkt lub usługę) otrzymuje punkty CSR, które są określone w niniejszym dokumencie. Jest to dodatkowy bonus za dobroczynność. Punkty stanowią dodatkowy rabat do usług płatnych i są rozliczane w proporcji 1 InP = 10 zł. W przypadku gdy wartość In Point’s (rabatu) przekracza cenę szkolenia (usługi) firma opłaca jedynie 10 % wartości (op. logistyczna) a pozostały rabat przechodzi do wykorzystania. Na usługi obowiązują ceny aktualne w chwili wymiany. W chwili wymiany punktów na rabat, podczas zakupu usługi, czy produktu punkty na tę transakcję nie są naliczane.
15. Logo / informacje o Firmie wyświetlane na monitorze / monitorach w biurze. Każdego dnia przez biuro przewija się kilkunastu praktykantów/wolontariuszy oraz dziesiątki osób na szkoleniach, rekrutacjach czy przy okazji innych akcji. Również odbywają się tutaj spotkania biznesowe Partnerów Instytutu. Na zainstalowanych monitorach przewijają się logotypy, informacje bądź krótkie spoty Partnerów (max 15 s).
16. W ramach Partnerstwa są organizowane tematyczne wydarzenia z Partnerami ustalane indywidualnie oraz zapraszani są na wszelkiego rodzaju wydarzenia do Instytutu.

 

Kontakt: Waldemar Ruszel (CEO),
tel: 533 11 11 44,
e-mail: waldek(at)instytutruszela.pl >>> kontaktuj się przez formularz poniżej.
Fanpage dla biznesu – fb.instytutruszela.pl
Fanpage ogólny Instytutu – fb.dlaciebie.in

Strona Instytutu Biznesu – biznes.instytutruszela.pl
Strona Instytutu Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju – dlaciebie.in

kilka poziomów

Możliwości rozwoju swojej firmy

Karta dla pracowników
120 zł

za osobę za rok

Karta JESTEM PRO to: 
– doskonałe narzędzie do motywowania pracowników,
– umożliwienie rozwoju pracownikom którzy tego oczekują bez obciążania finansowego firmy 
– wartość usług i bonusów ponad 700 zł dla posiadacza karty
– doskonała inspiracja pracownika do rozwoju i pracy nad sobą
– niska inwestycja – 120 zł za osobę za rok
– gwarantowane niskie ceny i rabaty na różne inne szkolenia i usługi dla posiadacza karty
– dodatkowe bonusy od Partnerów

PARTER INSTYTUTU
od 1200 zł

plus cały pakiet korzyści

Nasz program Partnerski to zupełnie coś innego niż znane Ci programy. 
Każda kwota, którą przekazujesz dla nas na wsparcie kumuluje się i pozwala Ci na korzystanie z usług realizowanych przez nas z rabatami. 
Nadrzędnym jest to, że dzięki temu realizujemy naszą działalność społeczną, edukujemy, wspieramy rozwój zarówno osób prywatnych jak i pomagamy organizacjom pozarządowym w ich działalności. 
Współpraca z nami to działalność Twojej Firmy w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. 

RÓB DOBRO RAZEM Z NAMI

inwestor społeczny
od 100 zł

w drodze do partnerstwa

Nawet jeżeli „jesteś” małą firmą lub masz przekonanie, że kwoty, które możesz przeznaczyć na działalność społeczną są małe i nic nie wnoszą, to z nami możesz zacząć robić dobro już od takich niewielkich kwot. 

Każda kwota, którą przeznaczasz na rozwój Instytutu kumuluje się i po przekroczeniu poszczególnych progów Twoja Firma uzyskuje kolejne poziomy Partnerstwa.

Dzięki temu przekazując np. co miesiąc 100 zł. po roku stajesz się Partnerem i w pełni korzystasz z przysługujących profitów.

RÓB DOBRO RAZEM Z NAMI