Partner Instytutu

Wszelkie kwoty przekazane jako wsparcie na Instytut sumują się i pozwalają Twojej Firmie osiągać większe korzyści ze wspierania rozwoju i działalności Instytutu – pozwalają uzyskać Firmie kolejny poziom Partnerski.

Możliwość 1:
Działając społecznie razem z nami jako Partner Twoja Firma zdobywa przy okazji duże bonusy za swoją dobroczynność. Dlatego każda kwota wsparcia jest sumowana i kumuluje się na „koncie” CSR Instytutu, czyli nie jest ważne jak duże kwoty Firma przekazuje, tylko czy przekazuje. Później wraca to w postacie rabatu partnerskiego oraz rabatu kwotowego. 

Możliwość 2:
Jeżeli nie jesteś Partnerem, ale korzystasz z usług dla biznesu na normalnych zasadach to zbierasz punkty CSR (InPoint’s) i z czasem możesz dzięki temu zostać Partnerem. Średnio ok 20 % wartości usługi jest przeliczana na Punkty Partnerskie i kumuluje się dla Twojej Firmy. Wartość Punktu to 10 zł. W chwili  kiedy przekroczysz 120 punktów stajesz się Partnerem Instytutu.  

PROSTE ZASADY:

Zgodnie z naszą Ideą tworzymy możliwość dla każdej, nawet małej firmy, aby mogła działać społecznie, mnożąc efekty dzięki współpracy razem z Instytutem.

Dzięki przemyślanemu i dobrze skonstruowanemu Programowi Partnerskiemu każda firma korzysta z profitów adekwatnie do swojego wkładu.

SPołeczna odpowiedzialność biznesu (CSR):

Niezależenie od wysokości przekazanej kwoty jako Darczyńca jesteś Inwestorem Społecznym, czyli Twoje wsparcie przyczynia się do rozwoju społeczeństwa, wzrostu świadomości oraz edukacji w szerokim spektrum życia każdego, kto zechce skorzystać z naszych działań.

KORZYŚCI:

  • uzyskujesz tytuł Partnera Instytutu (później Srebrnego, Złotego, Platynowego, Diamentowego) 
  • wizytówka Twojej Firmy (osoby kontaktowej) znajduje się na ściance networkingowej w Instytucie 
  • uzyskujesz rabaty na usługi Instytutu od 20%
  • w instytucie znajduje się „Tabliczka budowniczego Instytutu”, czyli honorowa tabliczka Darczyńcy
  • wstęp na spotkania Partnerów oraz dostęp do naszej bazy rekomendacji biznesowych
  • mailing wewnętrzny i zewnętrzny

W SKRÓCIE:

Dla kogo?
Dla każdej firmy niezależnie od jej wielkości. 

Korzyści:
– rabaty na usługi od 20 %
– tabliczka darczyńcy w Instytucie
– rekomendacje biznesowe
– dodatkowe bonusy i możliwość testowania w cenie logistycznej nowych produktów/usług dla biznesu

Czas trwania:
– nieograniczony