eRfilm

trzy główne obszary usług erfilm

Obraz to obecnie szczególnie ważna część w marketingu. Skupiamy się na trzech obszarach, które są ważne do produkcji dobrej jakości wideo i zdjęć. Cokolwiek zechcesz zrobić - czy to sesję foto, czy wywiad audio lub wideo, czy film reklamowy, czy po prostu film, to obsłużymy Twoją Firmę kompleksowo. Pomożemy w doborze aktorów, przygotujemy studio, scenografię oraz dopasujemy ekipę do Twojego projektu. Wielu firm w przypadku produkcji filmowej skupia się na tym, aby było tanio. Jednak dużo efektywniejszym rozwiązaniem jest najpierw określenie celu danej produkcji, jej budżetu i zrobienie tego profesjonalnie, niż zrobienie "po taniości". Czy zatem to oznacza, że zawsze musi być drogo? Nie, ale trzeba wiedzieć jak dobrać narzędzia adekwatne do budżetu, ponieważ w tej branży jakość bardzo często kosztuje. Aby się dowiedzieć, jak pracujemy nad Twoim sukcesem po prostu umów się z nami 😉 

LUDZIE

W każdym filmie ludzie to najważniejszy czynnik. Od ich  jakości zależy tempo pracy na planie, współpraca lub jej brak podczas realizacji, no i przede wszystkim efekt końcowy.

Aby całość Twojej produkcji dobrze „działała”, to zajmujemy się wsparciem w obszarach: 

– organizacji i obsługi castingu,
– doboru osób do poszczególnych ról wg. pożądanych cech /aktorzy, epizodyści, statyści, lektorzy/,
– przygotowania do roli, ćwiczeń aktorskich, opieki na planie, 
– charakteryzacji aktorów.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w obszarze ludzi to wiemy co jest ważne, dlatego zrobimy to dla Ciebie doskonale.

STUDIO

Współpracujemy z różnymi studiami foto, wideo i audio, dlatego możemy elastycznie dobrać rozwiązanie dobre dla Ciebie.

Posiadamy własne studnio do realizacji nagrań zarówno wideo jak i audio. 

PRODUKCJA

SPRZĘT

Aby zrealizować dobrej jakości produkcję potrzebne jest zaplecze sprzętowe. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz ludziom, dla których świat filmu nie stanowi tajemnicy, dobierzemy sprzęt dedykowany celowi oraz jakości Twojej produkcji.

ZESPÓŁ

Aby powstał dobrej jakości film, spot, reklama, podcast, czy wywiad, potrzeba pracy wielu osób. Współpracujemy z ludźmi z branży, którzy działają w każdym potrzebnym do realizacji obszarze, a dzięki temu Twoja produkcja będzie zrealizowana na najwyższym poziomie.

PIONY PRODUKCJI

Produkcja filmu to nie tylko aktor, operator i kamera, to cały szereg działań logistycznych oraz konieczności posiadania zasobów narzędzi i ludzi, dzięki którym produkcja przebiegnie sprawnie, bezpiecznie, zgodnie z celem oraz terminami.