Rozwój dla Twoich pracowników

KArta Jestem pro w biznesie

Myślisz, że rozwój Twoich pracowników musi być drogi, może tradycyjne metody motywowania nie są już dla nich atrakcyjne, a może chcesz zainspirować Zespół do pracy nad własnym rozwojem?

"Możesz wymagać od pracowników ciągle i dużo, ale jeżeli nie zainwestujesz w ich rozwój, to szybko Cię zostawią."
Waldemar Ruszel
TRENER, TWÓRCA INSTYTUTU, PRZEDSIĘBIORCA

PRACOWNICY CHCĄ SIĘ ROZWIJAĆ ​

Pracownicy bardzo często zwracają uwagę na rozwój. Oczywiście, że pieniądze które zarabiają będą ważne, jednak jeżeli przy tym nie będzie wartościowego rozwoju, który otrzymają od firmy, to z czasem będą szukać innego miejsca pracy, albo to „miejsce ich znajdzie”.

Rozwój nie tylko zawodowy

Ważne jest, aby inwestować w pracowników, jednak trzeba pamiętać, że ten rozwój ma być szeroki. Jeżeli pracownikowi zapewnisz rozwój tylko zawodowy, dotyczący wyłącznie jego stanowiska pracy, to wcześniej, czy później wyjdzie coś w jego życiu z czym sobie nie poradzi. Może też tak być, że zmęczy go ciągłe podnoszenie umiejętności twardych, albo samodzielnie zacznie inwestować w siebie i zmieni się jego samoświadomość.

NIE MASZ CZASU NA PRACĘ Z LUDZMI

Dajemy Ci narzędzie, dzięki któremu za niewielką kwotę dajesz swoim pracownikom:

  • dostęp do szerokiego rozwoju,
  • dostęp do kontaktów, 
  • narzędzia do pracy nad sobą.

Najważniejsze tutaj jest to, że masz  dla swoich pracowników wartościowy bonus, oni mogą się rozwijać, a Ciebie to angażuje, ani nie kosztuje dużo. 

KORZYŚCI DLA FIRMY I PRACOWNIKÓW

czyli co Każda karta zawiera w sobie

Udział w Klubach PRO

Pracownicy otrzymują uczestnictwo w Klubach PRO w ciągu roku. Średnio co miesiąc odbywają się spotkania, podczas których poruszany jest za każdym razem inny temat. Formuła Klubów łączy networking, szkolenie i warsztaty oraz luźne rozmowy uczestników. W ciągu roku odbywa się min 8 spotkań. 

BIBLIOTEKA ROZWOJOWA

Pracownicy otrzymują dostęp do biblioteki rozwojowej w Instytucie. W bibliotece korzystają z dostępnych książek, które swoją tematyką obejmują obszary rekrutacji i kariery, biznesu i przedsiębiorczości oraz motywacji i rozwoju osobistego.

Rabaty i bonusy

Użytkownicy Karty otrzymują rabaty na inne szkolenia, które są organizowane przez Instytut, dlatego ich rozwój jest tańszy. Wartość tego co otrzymują plus rabaty to ponad 700 zł. Użytkownicy również mogą otrzymywać bonusy od Partnerów Instytutu oraz Klubów PRO.

Praktyczne warsztaty

Pracownicy otrzymują wstęp na Warsztaty Praktyczne, które systematycznie odbywają się co dwa tygodnie w Instytucie. Uczestnicy uczą się wystąpień publicznych, pewności siebie, technik aktorskich, dykcji, mowy ciała. Warsztaty nie odbywają się w miesiącach czerwiec – sierpień.

SPOŁECZNOŚĆ

Pracownicy mają dostęp do społeczności ludzi, którzy również się rozwijają, dlatego ich rozwój może być efektywniejszy, a dodatkowo kontakty mogą wykorzystać w codziennej pracy.


ELASTYCZNOŚĆ

Karta jest narzędziem, które daje możliwości. Pracownik sam decyduje z czego i kiedy chce korzystać. Jeżeli zechce więcej rozwoju to zawsze ma preferencyjne stawki. Ty natomiast nie musisz znać się prowadzeniu szkoleń, a rozwój Pracowników nie obciąża Firmy. Roczna cena za dostęp to jedynie 120 zł.

ROCZNY ROZWÓJ dla pracownika za 120 zł

CHCĘ WIĘCEJ INFORMACJI O KARCIE