To Ty jako właściciel i osoba zarządzająca jesteś "granicą" dla rozwoju swojego biznesu.
Rozwinie się on do tego stopnia, do jakiego rozwiniesz się Ty.

Waldemar ruszel-TRENER kariery, biznesu i zmiany osobistej

KAŻDEGO DNIA PRACUJ NAD ROZWOJEM SWOJEGO BIZNESU

Instytut to nie tylko miejsce. To przede wszystkim Idea szeroko pojętego rozwoju i edukacji. Nadrzędnym celem działalności Instytutu jest działalność społeczna. Drugim obszarem jest wsparcie w rozwoju firm oraz ich pracowników. 

kontakty

W biznesie więcej sprzedajemy niż kupujemy, jednak i w jednym i w drugim przypadku potrzebne są dobre kontakty. Możesz szukać dobrej usługi lub produktu, a możesz mieć dobry produkt bądź usługę – i tu, i tu Ci pomożemy.

W Twoim biznesie możesz błądzić i samodzielnie szukać rozwiązań, albo możesz skorzystać z gotowych o sprawdzonych rozwiązań. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz sieci Partnerów pomożemy Ci w doborze czegoś odpowiedniego  dla Ciebie.

rozwój firmy

Rozwój musi być wdrożony na każdym poziomie (pracownicy, kadra zarządzająca, właściciele) firmy oraz w wielu obszarach. To tak jak z chodzeniem na siłownię – ćwiczy się całe ciało, a nie tylko jeden mięsień.

waldek w liczbach

%
Zaangażowania i pasji
lat
doświadczenia zawodowego
lat
doświadczenia biznesowego
+
kontaków

POZNAJ OBSZARY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

W każdej chwili to jak mówisz ma wpływ na komunikację i przejrzystość Twojego przekazu, dlatego już dziś zacznij wyrabiać sobie nawyk poprawnego mówienia zamiast „stękania”. 

Czytaj dalej

Pytanie pozornie łatwe, ale zróbmy sobie krótką analizę, czy każdy, czy nie każdy w firmie sprzedaje,…

Czytaj dalej

Podobno wszyscy jesteśmy połączeni, a aby dotrzeć do jakiejś osoby na świecie wystarczy 6 uścisków dłoni.

Czytaj dalej

POMYSŁODAWCA I Twórca Instytutu

PRAKTYK BIZNESU

Od 10 lat aktywny przedsiębiorca, który pracuje nad własnym rozwojem, a jako trener dzieli się z innymi sobą - doświadczeniami, błędami, porażkami, wnioskami i sukcesami.

perfekcjonista

Uwielbia udoskonalać. Uważa, że wszystko można z czasem zmienić i znaleźć obszary, które można dopracować.

UWAŻNY SŁUCHACZ

Uważa, że słuchanie jest kluczową umiejętnością w procesie komunikacji, a kolejną ważną jest zadawanie odpowiednich pytań. Uwielbia rozmawiać i analizować, wyciągać wnioski i tworzyć rozwiązania.

PAsjonat Życia

Każdego dnia wyraża ogromną wdzięczność za życie, własny potencjał, wypracowane zasoby oraz uzyskane możliwości.

wyznaje Elastyczność

Uważa, że każdy z nas potrzebuje czegoś innego, dlatego nie uszczęśliwia wszystkich na siłę. Ma przygotowane wiele rozwiązań, a nawet gdyby zdarzyło się, że czegoś jest brak, to dzięki doświadczeniu szybko potrafi znaleźć brakujące rozwiązania.

troszczy się o BEZPIECZEŃSTWO

Bardzo dużą uwagę skupia na bezpieczeństwie życia, pracy i prowadzenia biznesu. Edukuje w obszarach zdrowia, które jest ważne do sprawnego funkcjonowania oraz zabezpieczenia życia, rodziny i majątku od strony prawnej.

Potrzebujesz dla swojej firmy rozwiązań IT?

Mamy dla Ciebie zarówno własne rozwiązania jak i naszych Partnerów. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz małą firmę i potrzebujesz projektu budżetowego, czy szukasz dedykowanych rozwiązań oraz oczekujesz wysokiej jakości. Powiedz czego szukasz, a my znajdziemy rozwiązanie.

POZNAJ NAS

Instytut to narzędzia dla Twojego biznesu. Aby mógł on się rozwijać potrzebujesz praktycznej wiedzy oraz kontaktów. Zapisz się do naszego biznesowego newslettera i sprawdź, czy to, co mamy przygotowane może być interesujące i wartościowe dla Ciebie.

Siedziba:

Śniadeckich 2
35-006 Rzeszów

GODZINY:

pn – pt
9:00 – 16:00

RÓB DOBRO RAZEM Z NAMI I TWÓRZ​

LEPSZY ŚWIAT WOKÓŁ NAS​

BIZNES
ODPOWIEDZIALNY
SPOŁECZNIE
(CSR)

Jednym z naszych głównych celów jest realizować idee Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie oraz uczyć firmy prowadzenia firmy w taki sposób, aby część ze swoich dochodów przeznaczały na działalność dobroczynną. Często przedsiębiorcom wydaje się, że aby robić dobro potrzeba dużych pieniędzy, a zapominają, że duże kwoty składają się z małych 😉 – dlatego nie jest ważne jaką kwotą wspierasz, tylko czy wspierasz.

Ponieważ dobro nie ma granic, to możesz je robić gdziekolwiek jesteś – wystarczy, że wybierzesz cel(e) i będziesz wspierać jakieś działania społeczne realizowane przez Organizacje Społeczne.

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Partner Instytutu

Budowanie Marki Pracodawcy

Rekrutacje Pracowników

Szkolenia i Warsztaty dla Biznesu

Portal Biznesowy

Systemy Motywacyjne

Wdrożenia Pracowników

Marketing i Sprzedaż Usług i Produktów